Close
Giriş Yap
Close
Kaydol
Close
Şifremi Unuttum
Trendler

Mobil Kamp Televizyonu VESTEL 32H9520 Fiyat, Yorum, İnceleme ve Panel Teknik Özellikleri

Mobil Kamp Televizyonu da neymiş? diye düşünüyorsanız bu yazı sizin için. Vestel Manisa fabrikalarında üretilmiş olan Vestel 32H9520 bu televizyon sizlere hem kozmetik görsel, hem smart desteği hem de mobilize olması nedeniyle sunduğu olanakları teknik değerlendirmeolarak sunacağız. ürün ile ilgili kişisel görüş içeren yorutube videosu ise bu yazımızdan sonra çekilip Adem Helvacı youtube kanalında yayınlanacaktır. Kozmetik görselden kastımız, ürünün renk seçenekli olarak sunulmasıdır. 32H9520 Y olanı Yeşil. 32H9520B olanı Beyaz. 32H9520M olanı mavi ve 32H9520RB olanı ise Bordo kasa çerçeve olarak sizlere sunuluyor bunun dışında model uzantıları kaynaklı ürünler arasında fark olmadığını belirtmek isteriz. Smart Wifi Bluetooth Şarjlı ve Taşınabilir üründür

Ürün ile ilgili genel teknik detaylara bakarsak eğer;

Ekran Boyutu 32 inç / 80 ekran
Çözünürlük HD Ready (1366 x 768)
Smart TV Var
Pixellence VAR
Dahili Wifi Var
Dahili Karasal Uydu Alıcı Var
Super Motion Rate 1000 Hz
Panel Donanımsal Hız 60hz
HDMI 3 (2.0)
USB 2 (2.0)
Arka Aydınlatma Direct LED
MEMC Yok
Micro Dimming Var
HDR10 & Dolby Vision VAR
Ses DTS Virtual X + DTS HD + DAP
Ağırlık 6 kg
Ürün Rengi Beyaz, Bordo, Yeşil, Lacivert

Wi-Fi Mobil TV;
Kolay taşınabilir olması ve şarj edilebilir pili sayesinde gerek iç mekan gerekse dış
mekan olmak üzere her yere taşınabilme imkanı sunar.
▪ Yazlık yerlerde,
▪ Karavanda,
▪ Bahçede vb.
mekanlarda kullanıma açıktır.

Ürünü kullanıma hazırladıktan sonra çalıştımanız gerektiğinde dikkat etmeniz üzere aşağıdaki uyarıları aktarmak isterim.

Bu bir kamp televizyonu diye yağmura fırtınaya ve düşmeye dayanıklı zannedilmesin lütfen. Evinizdeki bir LCD tv ye ne derece özen gösteriyorsanız bu ürün de aynı hassasiyeti taşımaktadır. Dolayısı ile Yağmurda sudan, sert rüzgara karşı devrilmeden korumanız gerekmektedir. Kullanım alanının doğa olması nedeniyle bu ürünlerden panel kırılma şikayetlerinin çok geleceği görüşünde olduğumu da belirtmek isterim.

Bu Televizyon batarya ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. TV’ye güç sağlamak için ilk kez kullanmadan önce TV’nizin bataryasını şarj etmeniz gerekebilir. TV’yi ilk kez çalıştırmadan önce bataryayı tamamen şarj etmeyi unutmayın. Telefon mantığı gibi düşünün.

Diğer bir hatırlatma ise bu ürünün adaptörlü bir televizyon olduğu konusudur. ürünü şarj etmek için bu adaptörü kullanmalısınız. Adaptörün gücü 24V 3.75 amperdir, çalışma voltaj aralığı 100-240V (50hz) değerindedir. Televizyonunuzun bataryasını şarj etmek için, güç adaptörünü televizyonun arka kısmında yer alan güç adaptörü giriş yerine takınız.
Güç adaptörü bağlantı noktasının yanındaki kırmızı LED, aktif şarjı belirtmek için yanacaktır.
Pil tamamen şarj olduğunda LED sönecektir.

TV çalışmasını sizlere bu yazıda uzun uzun anlatmaya gerek görmüyrum çünkü zaten biliyorum ki beni tanıyorsanız bir tv nasıl kurulur kullanılı rbiliyorsunuzdur. İlk defa beni tanıyanlar ise önceki içeriklerimizden faydalanabilirler. 🙂

TV ile ilgili diğer detaylara girmeden belirtmek isterim ki ürünün menüsünde diğer tv lerin haricinde batarya ömrünün ne kadar kaldığını gösteren özellik bulunmaktadır.

Vestel 32H9520 Duvara asılamaz
Vestel 32H9520 Ayaksız üründür. Kendi tabanı üzerine oturacak şekilde dizayn edilmiştir ve arkasında taşımaya yarayan özel alanı mevcuttur.
Vestel 32H9520 Çift Kumandalı üründür. Kumandalardan birisi IR yani kızıl ötesi diğeri ise Bluetooth desteklidir. BT bağlandığında kızılötesinin çalışmadığını hatırlatmak isterim.
Vestel 32H9520 StandBy manuel anahtarlı üründür. Kutudan ilk çıkartıldığında anahtar mutlaka açılmalıdır.
Vestel 32H9520 Normal, Eco ve Eco Plus seçenekleri mevcut olan üründür.
Güç adaptörü bağlıysa, TV normal modda, herhangi bir kısıtlama olmaksızın çalışacaktır.
Normal: TV herhangi bir kısıtlama olmaksızın çalışacaktır.
Eco: Arka ışığı 12 (72lum) seviyesine göre ayarlanacaktır.
Eco Plus: Arka ışığı 0 (50Nit) seviyesine göre ayarlanacaktır ve ses seviyesi değeri
maksimum 50 seviyesiyle sınırlandırılacaktır

Gelelim bu mobil televizyonun bize batarya ile ne olanak sunduğuna. Videoda bu konuya değineceğim üzere bu kadar maliyet ile satın alınan bir ürünün tam kapasite kullanıldığında 2-2,5 saat çalışma mrü olması bir tık hayal kırıklığı. Eco modda ise 4 saat dolaylarında kullanılabiliyor. Peki tam performans nedir? Arka aydınlatma değeri daha yüksek, wifi açık bt açık vs. Eco mod ise wifi bt gibi özellikleri kapatır, arka ışık değerlerini minimum düzeye indirir.

Panel üreticisi BOE olan bu televizyonun panl yapı tipinin ADS olması sayesinde geniş görüş açısı ile televizyonunuzu izleyebileceksiniz. 17MB181 anakart ile de smart özelliklerini rahatlıkla kullanabilecek, Youtube Netflix Amazon Prime Vide veya Browser’a rahat erişim sağlayabileceksiniz ancak Disney+ olmadığını yine hatırlatmak isterim.

YouTube video

Güncelleme; Vestel 32H9520 batarya bilgileri 18V 4.9Ah 88Wh şeklindedir.

İnceleriz Forum Açıldı!
Bu Yazıyı Paylaş
Bu Yazıyı Beğen
0
Benzer Yazılar
0
0

  Bir cevap yaz

  Email adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

  En az 0 oy gerekir.
  Lütfen bir oy verin.
  Değerledirmenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz!

  Yorum yaptığınız için teşekkür ederiz.
  En Çok Değerlendirilenler
  Editörün Seçimi