Close
Giriş Yap
Close
Kaydol
Close
Şifremi Unuttum
Trendler

ONVO Kanal Listesi (Lisanslı Android) Yedekleme ve Yükleme 2023

ONVO Kanal Listesi (Lisanslı Android) Yedekleme ve Yükleme yazımız oldukça kısa, net ve anlaşılır bir yazı olacak zira bu konunun amacı, Android kanal listesine ulaşamayanlar için bir link ve yükleme şeklini içeren bir video paylaşmaktır.

Mehmet Atmaca Elektronik tarafından üretilen ONVO markası L1 Lisasnlı android televizyonlarda kanal listesi bulamadığını belirten kullanıcılar için aşağıda sizlere bir drive linki ile erişip indirebileceğiniz kanal listesi sunulmuştur. Yapmanız gereken işlem, drive alanındaki bu 3 unsuru OLDUĞU GİBİ alıp boş ve FAT 32 olarak formatlanmış bir flash belleğe takmak, bu belleği tv nin USB girişine taktıktan sonra ise videoda sizlere anlatıldığı şekilde servis menüsüne girip kanal listesini televizyonunuza yüklemektir.

ONVO Kanal Listesi Hakkında UYARI!

Televizyonların servis menüleri adı üstünde olduğu gibi SERVİSLER İÇİN hazırlanmış bir bölümdür ve bu bölüme girişiniz, YETKİSİZ MÜDAHALE olarak adlandırılıp ürününüzü garanti dışı bırakabilir. Elbette ki burada üretici firmaları da uyarmak gerekir zira OPERATÖR için gerekli olan bu işlemi servis menüsü içerisine gizlemek de pek akıl işi değildir. Neticede tüketiciler televizyonlarında kendi isteklerine göre sıraladıkları kanal listelerinin yedeklerini almak istemekte haklılar çünkü her seferinde yüzlerce kanalı yeniden sıralamakla uğraşmayı kimse istemiyor.

Operatör (Kullanıcı) menüsünde olmayan bir özellik için insanların MECBUREN bu alana girmek zorunda kaldığı unutulmamalıdır. Dolayısı ile tüketicileri bu yazımızda gerekli giriş tekniklerini paylaşmadan önce uyarmış olalım. Sadece ve Sadece videoda belirtildiği şekilde, videoda belirtildiği alan üzerinde işlem yapınız, aksi şekilde yapacağınız tek bir dokunuş tv nin istenmeyen bir sonuç ortaya koyacağına, çökeceğine, kullanılamaz hale geleceğine dair tehlikeler içerir ve elbette ki tüm sorumluluk bu uygulamayı yapana aittir. Olası bir yetkisiz müdahalenizde yetkili servis ürününüzü garanti dışı bırakacak, ücretli hizmet sunacaktır.

Videoda sizlere anlatılan işlemi uygulamaya başlamadan evvel, yukarıda anlatıldığı gibi flash belleğiniz içerisine şu linkte bulunan dosyaları indirip yerleştirip televizyonunuza takınız.

TV üzerine USB belleği taktıktan sonra aşağıdaki görselde size işaretle gösterilmiş olan MENÜ tuşuna basınca videoda anlatıldığı gibi ilerleyip işlemi tamamlayabilirsiniz.

ONVO Kanal Listesi
Onvo TV Kumanda Menü Tuşu

ONVO Kanal Listesi Yükleme Videolu Anlatım

YouTube video
İnceleriz Forum Açıldı!
Bu Yazıyı Paylaş
Bu Yazıyı Beğen
0
Benzer Yazılar
0
0

  Bir cevap yaz

  Email adresiniz paylaşılmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *

  En az 0 oy gerekir.
  Lütfen bir oy verin.
  Değerledirmenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz!

  Yorum yaptığınız için teşekkür ederiz.
  En Çok Değerlendirilenler
  Editörün Seçimi