VOLTCRAFT EL4000 Voltsoft Nasıl Kullanılır?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

VOLTCRAFT EL4000 Voltsoft Nasıl Kullanılır?

1

VOLTCRAFT EL4000 Voltsoft enerji monitörü ve log kayıt ürününün nasıl kullanılabileceğini sizlere bu yazımızda ele aldık. Voltcraft EL4000 ürünün kullanımı için öncelikle elinizde kayıt edilmiş logların buluması ve bu logları okuyabilecek olan Voltsoft yazılımının Bilgisayarınıza indirilip kurulması gerekir. Voltsoft yazılımını drive alanımıza yükledik, dilerseniz şu linkten indirebilirsiniz. Voltsoft programında okuyabileceğiniz analiz verilerini de şu linkten indirebilirsiniz. Voltsoft yazılımını indirip kurduktan sonra öncelikle programı çalıştıralım. Program sizden ilk başta ürün modelini belirtmenizi isteyen bölümleri doldurmanızı isteyecek, Üstteki iki seçenekte EL4000 seçmeniz yeterli, Alttaki son kısım ise sizin isimlendirebileceğiniz bölümdür.

Tüm bu alanları doldurduktan sonra sol tarafta EL400 yazan yeri bir kere tıklamanız yeterli. Gerisini ekran alıntıları üzerinden de anlatabilirim.

v1
v2
v3
v4
v5 1
v6
v7
v8
v9
v10
v11
v12

Ekran alıntılarından da görüleceği üzere bir program kurulumu ve dataların incelenmesi böyle bir süreçten geçiyor. Öncesinde logları kayıt altına almak ise ürünün çalıştırılıp beklenmesine bağlıdır.

Öneri:  Twittter 'a Şifreli Meşajlaşma Geliyor!
    İlginizi Çekebilir

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir