WELLING Motor Üreticisi Kimdir?
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji

WELLING Motor Üreticisi Kimdir?

1

WELLING Motor üreticisi Guangdong Welling Motor Manufacturing Co., Ltd. adı altında faaliyet gösteren Çin’in en büyük yıkayıcı kurutucu asansör grubu motor üreticilerindendir. Ülkemizde Yerli makine üreticileri olan markalar tarafından yoğun şekilde bu üreticinin ürünleri kullanılmaktadır. Vestel, Arçelik, Seg, Regal, Altus, Beko, Grundig, Bosch, Profilo, Siemens dahil birçok marka Welling motor kullanmaktadır.

welling

Welling Motor şu anda sırasıyla Shunde, Guangdong ve Wuhu, Anhui’de 7, 000 çalışanı ve 240,000 metrekarelik tesisi ile iki üretim üssüne sahiptir. ABD, Danimarka, Japonya, Kore ve Tayvan’dan gelen profesyonel ve gelişmiş ekipmanlar, şirkete büyük rekabet gücü sağlıyor. Bugün Welling Motor, yıllık 80 milyon adetlik kapasitesi ile dünyanın en büyük mikro motor üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Kuruluşundan bu yana şirket sağlıklı, istikrarlı ve hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Welling Motor, piyasaya yüksek kaliteli ve yenilikçi micro-motor ürünleri sunmak için her zaman faaliyet göstermektedir. 

Welling, yeni ekonomik ortam karşısında ve mevcut motor üretim işini profesyonel ve geniş ölçekte tutma temelinde, dünyanın en iyi, uluslararası ve çok yönlü motor üreticisi olmak için en büyük çabayı gösteriyor ve Welling’i bir dünya markası haline getiriyor.

Öneri:  Elektrik Kaynaklı Arıza Yapan Ürünleriniz için Dilekçe Örneği

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir